• Özellikle fayans yüzeylerin tadilatı ev dekorasyonunda en zor olan kısımlardan biri. Yeniden fayans yaptırma maliyetlerinin yüksek oluşu kullanıcıları da alternatif çözüm yolları aramaya itiyor. Fayansların görüntüsünden sıkıldıysanız bu uygulama tam size göre olacak. Bu noktada ise akıllara gelen ilk soru ise kullanışlı ve diğer uygulamalara göre uygun maliyetlerle güzel sonuçlar alınan duvar kağıdının fayans yüzeye uygulanabilirliği. Bu yazımızda sizlere fayans duvar kağıdı tutar mı sorusunun yanıtını vermeye çalışacağız.

  fayans üstüne duvar kağıdı olu mu
 • Ev ya da iş dekorasyonunu duvar kağıdı ile renklendirmek isteyen kişilerin akıllarındaki en büyük soru “kaç rulo duvar kağıdı almalıyım” oluyor. Hesaplamada yapılan bazı yanlışlıklar tadilatın yarım kalmasına neden oluyor. Bu da haliyle can sıkıcı oluyor. Ardından ürün istendiğinde stoklarda kalmaması ya da lot numarasının farklı olması sonucunda işler içinden daha da çıkılmaz bir hal alabiliyor. Bu yazımızda sizlere doğru rulo sayısı nasıl belirlenir bunu anlatmaya çalışacağız.


   

  duvar kağıdı adedi belirleme
 • Günümüzde duvar kağıtları ıslak yüzeylerde de kullanılıyor. Henüz karar aşamasındaki kişilerin aklında ise tek bir soru var banyo duvar kağıdı nasıl kaplanır.Neme karşı dayanıklı ve kaliteli bir duvar kağıdı tercihi ısısı yüksek banyolarda bile kusursuz bir görüntü ortaya çıkmasını sağlıyor. Peki, banyoda duvar kağıdı olur mu? Fayans yüzeye duvar kağıdı nasıl uygulanır? Bu soruların yanıtlarını yazımızda birlikte arayalım. 


   

  banyo duvar kağıdı nasıl kaplanır
 • Ev dekorasyonun en önemli tamamlayıcısı olan duvar kağıdı birbirinden farklı doku, renk ve tarzla kullanıcılarına geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Duvar tasarımında en önemli ayrıntı kesinlikle mekanın bütünlüğünü koruması olması gerekiyor. Klasik ya da retro döşenmiş bir mekanda duvar kağıdı tercihi kuşkusuz aynı olmamalı. Aynı zamanda mekanın ışık alacağı açıdan tutun genişliğine kadar duvar kağıdı çeşidinizi belirlerken dikkat edilmesi gereken bir diğer konu. Duvar kağıdı çeşitleri denildiğinde birbirinden farklı kategoriler alt alta sıralanıyor. Bu durum tam olarak işin içinde olmayan kullanıcıların kafasını karıştırıyor. Bu yazımızda, evine ya da iş yerine duvar kağıdı uygulamak isteyen kullanıcılar için duvar kağıdı çeşitlerini ayrıntılı ele almaya çalışacağız.

  duvar kağıdı çeşitleri ve modelleri
 • En kolay duvar kağıdı nasıl sökülür sorusu bize gelen soruların başında yer alıyor. Evlerimize şıklık katan duvar kağıtlarımızdan bazen sıkıldığımız için, bazen deforme olduklarından, bazen ise yeni bir tasarım yapmak için kurtulmak istiyoruz. Bu konu duvar kağıdını nasıl sökeceğini bilmeyen kullanıcıların başına bela olabiliyor. Aslında çok kolay! Birkaç malzeme ile duvar kağıdınızı kolaylıkla sökebilirsiniz. Hem de bunu duvarınızın sıvasına zarar vermeden yapmanız da mümkün. Haydi başlayalım! 


   

  duvar kağıdı nasıl sökülür
 • Bu yazımızda sizler için bebek odası duvar kağıdı nasıl olmalı sorusuna yanıt arayacağız. Bebeği olan ailelerin en büyük telaşlarından biri de oda tasarımıdır. Her anne baba dünyaya gelecek ufaklıklar için fazlasıyla heyecanlanır ve onları en güzel ortamda büyütmek ister. Genelde ilk iş ise oda tasarımı olur. Günümüzde ailelerin tercihi odayı boyamaktan ziyade duvar kağıdı yaptırmak yönünde. Bunun en önemli nedenleri ise duvar kağıtlarının sizin seçiminize göre zararlı madde içermemesi, antibakteriyel oluşu ve tabi ki kolay temizlenebilir bir yapıya sahip olmasıdır. Özellikle yeni doğan bebeklerin hassas bağışıklık sistemleri düşünüldüğünde duvarların dahi temizlenebiliyor olması çok büyük bir avantaj olacaktır. 


   

  bebek odası duvar kağıdı
 • Duvar kağıdı uygulamasını evde kendi imkanlarınızla kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu işe kalkışmak, evine yeni bir görünün kazandırmak isteyen kişilerin merak ettikleri en önemli konu ise duvar kağıdı yapıştırıcısı nasıl yapılır sorusu. Bu konuda alanında uzman ve tecrübeli ekibimiz ile sizlere ev ortamında kolaylıkla sorunu çözmeniz için duvar kağıdı yapıştırıcısı rehberi hazırladık. Keyifle okumanızı ve kolaylıkla uygulamanızı dileriz.Duvar kağıdı uygulamak bir o kadar kolayken bir o kadar da dikkat gerektiren bir iştir. Uygulama sonunda kusursuz bir sonuç almanız için en önemli etmenlerden biri de kağıdı yapıştırırken kullanacağınız tutkaldır. Bu yapıştırıcının doğru hazırlanması sonrasında ortaya çıkacak sorunların önüne geçmenize yardımcı olur.

  duvar kağıdı yapıştırıcısı
 • Evinizin ya da ofisinizin tasarımını değiştirmeye karar verdiniz. Nereden başlamalı sorusuna verilecek yanıtlardan ilki kuşkusuz duvar görünümü olacaktır. Duvarlarınızı boyamak istemiyorsanız sizin için en büyük yardımcı duvar kâğıdıdır. Peki, dekorasyonunuza şıklık katacak duvar kâğıdı nasıl uygulanır? Kullanıcılar tarafından sıklıkla merak edilen bu sorunun cevabını veriyoruz.  Siz de yaşam alanınızı renklendirmek, misafirlerinizi evinize ya da ofisinize hayran bırakmak istiyorsanız buradan çeşitlerimizi inceleyebilir, en uygun fiyatlı duvar kağıdı alma avantajını yakalayabilirsiniz.

  duvar kağıdı uygulama
 • Evinizde ya da ofisinizde değişiklik yapmak istiyorsanız duvar kâğıdı sizin için çok iyi bir alternatif olacaktır. Duvar kâğıdı uygulaması, her kesimin bütçesine ve ihtiyacına yönelik seçenekleri bünyesinde barındırması ile günümüz mimarisinin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Peki, dekorasyonunuzda büyük etki yaratacak duvar kâğıdı seçiminde nelere dikkat etmeniz gerekiyor? İşte bu sorunun cevabı yazımızda.

   

  Duvar Kağıdı Seçimi, Doğru Duvar Kağıdı Nasıl Seçilir, Hangi Duvar Kağıdı Nereye Uygulanmalı?, TV Ünitesi Arkası Duvar Kağıdı
 • Ağustos 13, 2020

  Kabartma Kağıt (EMBOSS) Nedir ve Nasıl Olmalıdır?

  Kabartma demek kağıdın yüzeyinde gözle görülür şekilde girinti, çıkıntı ve dokunun

  oluşmuş olması demektir.

  Kabartma kağıtlar her zaman için duvarınıza ekstra şıklık ve boyut kazandıracaktır.

  Kağıtlar da ki kabartma efektlerinin asıl amacı daha gerçekçi bir görünüm sağlamaktır.

  Kabartma Duvar Kağıdı, Kabartma Desenli Kağıt, Duvar Kağıdı
 • Ağustos 13, 2020

   

  Duvar dekorasyonu deyip geçmeyin! Duvarlarımızın tasarımı mekanın bütün aurasını bir anda değiştirir. Özellikle mekanda kullanılan duvar kağıtlarının dekorasyonunuza ince bir dokunuş yapacağından emin olabilirsiniz. Duvar kağıtları arasında kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen ürünlerin başında taş desen duvar kağıdı gelmektedir. 


   

  Taş Desen, Tuğla Desen, 3 Boyutlu Taş Desen,
Çerez Kullanımı