MARBURGAçık Renk Retro Tasarım Duvar Kağıdı 5.33m2 - Marburg 53767
MARBURGAçık Renk Retro Tasarım Duvar Kağıdı 5.33m2 - Marburg 53767

Açık Renk Retro Tasarım Duvar Kağıdı 5.33m2 - Marburg 53767

Marka : MARBURG
Fiyat : ₺88,10(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 12
:

1 rulo

Eni : 53 cm

Boyu 10,00 metre

(1 Rulo 5,33m2 alan kaplar.)

Paket içeriğinde Tutkal Tozu YOKTUR!

 

Önemli Not

:

Desenli ürünleri yan yana yapıştırma işleminde deseni yakalayabilmeniz için tavan yüksekliğinizin ölçüsüne yaklaşık 50-60 cm eklemeniz gerekmektedir. Bu pay her durumda fire verecektir.

Ürün Özellikleri

·         Kendinden yapışkanlı değildir.

·         Her türlü duvar yüzeyine uygulama yapmak mümkündür. (Duvarınızda, rutubet, nem, duvar bütünlüğünü bozacak problemlerin olmaması gerekmektedir. Pütürlü duvar yüzeyine uygulanmaz.)

·         Saten alçı çekilmiş yüzeylere uygulanırken birleşme yerleri belli olmaz.

·         Temizlemek için su ve arap sabunu yahut sirke kullanılması yeterlidir. Aşındırıcı (tel, sünger vb.) ürün kullanılmaz.

·         Güneş ışığına dayanıklıdır.

·         Solma yapmaz.

·         Koku yapmaz, anti bakteriyeldir.

·         Duvar kağıtlarımız kanserojen madde içermez, kağıt ve üzerinde kullanılan boyalar çevre dostudur.

 

Geçmişle günümüz trendlerini bir araya getiren retro duvar kağıdı modelleri evinde tarzı yakalamak isteyen kullanıcıların en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor. Her zevk ve tarza uygun retro ev duvar kağıdı ürünlerimiz ile havanız bir anda değişecek. 

 

Retro vintage duvar kağıdı ile uyguladığınız mekana gelen dostlarınız size ve tarzınıza hayran kalacak. Retro tarz mobilyalar ve ev eşyaları şüphesiz en iyi kombini retro desenli duvar kağıdı ile olacaktır. AsyaWall’ün birbirinden farklı desen ve dokudaki kağıtlarını incelemeden duvarınızda değişiklik yapmamanızı öneririz. En uygun fiyatlı duvar kağıdı denildiğinde akla gelen ilk adres olmayı hedefleyen firmamız kesinlikle kalitesinden ödün vermemektedir. 

 

Tüm duvar kağıtlarımız kesinlikle kanserojen madde içermez. Aynı zamanda antibakteriyel duvar kağıdı arıyorsanız da doğru adres AsyaWall. Avrupa standartlarına uygun olarak üretilen ürünlerimiz sağlıklı ve doğaldır. Işığa dayanıklı yapısı sayesinde, uzun yıllar boyunca solmayan desenler, herhangi bir kir karşısında sadece su ve sabunlu bezle kolaylıkla temizlenebilir. AsyaWall duvar kağıtları bu özelliği sayesinde piyasadaki rakiplerinin önüne geçmektedir.

 

Ürün görselleri orijinal ürün çekimleri olup kullanmış olduğunuz bilgisayar ve mobil cihazların marka ve ekran çeşidine bağlı olarak hafif ton farklılıkları görülebilir.

 

Dikkat : Ürünler açılmış veya kullanılmış olduğu takdirde, iade veya değişim yapılmaz!

 

 

Nasıl uygulanır?

 

1.       Tutkalınızı hazırlayın.

 

2.       Ölçülerinize göre, desen tekrarlarını da hesaplayarak kağıtlarınızı kesin.

 

3.       Tutkal çorba kıvamına geldikten sonra kağıdınızın arkasına sürün. 15 dk bekletin.

 

4.       Kağıt yumuşadıktan sonra ek yerleri 1 mm üst üste bindirilerek duvara uygulayın.

 

-           Ürün duvara uygulanırken hafif nemli bir bez veya zarar vermeyecek plastik bir ürün ile hava boşluklarını giderebilirsiniz. 

Çerez Kullanımı