GrownKız Bebek Odası Duvar Kağıdı Grown Baby 97-151-1  5.33 m2
GrownKız Bebek Odası Duvar Kağıdı Grown Baby 97-151-1  5.33 m2

Kız Bebek Odası Duvar Kağıdı Grown Baby 97-151-1 5.33 m2

Marka : Grown
Fiyat : ₺179,54(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 20
:

Paket İçeriği

 

1 rulo

Eni : 53 cm

Boyu 10,00 metre

(1 Rulo 5,33m2 alan kaplar.)

Paket içeriğinde Tutkal Tozu YOKTUR!

 

Önemli Not

:

Desenli ürünleri yan yana yapıştırma işleminde deseni yakalayabilmeniz için tavan yüksekliğinizin ölçüsüne yaklaşık 50-60 cm eklemeniz gerekmektedir. Bu pay her durumda fire verecektir.

Ürün Özellikleri

·         Kendinden yapışkanlı değildir.

·         Her türlü duvar yüzeyine uygulama yapmak mümkündür. (Duvarınızda, rutubet, nem, duvar bütünlüğünü bozacak problemlerin olmaması gerekmektedir. Pütürlü duvar yüzeyine uygulanmaz.)

·         Saten alçı çekilmiş yüzeylere uygulanırken birleşme yerleri belli olmaz.

·         Temizlemek için su ve arap sabunu yahut sirke kullanılması yeterlidir. Aşındırıcı (tel, sünger vb.) ürün kullanılmaz.

·         Güneş ışığına dayanıklıdır.

·         Solma yapmaz.

·         Koku yapmaz, anti bakteriyeldir.

·         Duvar kağıtlarımız kanserojen madde içermez, kağıt ve üzerinde kullanılan boyalar çevre dostudur.
Bebek odası duvar kağıdı erkek ya da kız için geniş ürün yelpazemizle AsyaWall olarak karşınızdayız. Yeni anne ve babalar dünyaya gelecek olan miniklerin odaları için büyük emek harcalar. Özellikle odaların hijyeni en önemli unsurdur. Bu noktada antibakteriyel duvar kağıdı çeşitlerimiz sizler için büyük bir yardımcı olacaktır. Hem minik bebeğin hem de sizlerin sağlığı için duvarların temizlenebiliyor olması çok önemlidir. Sağlıklı ve doğal bir yapıya sahip olan duvar kağıtlarımızı su ve sabunlu bezle rahatça temizleyebilirsiniz. Ürünlerimiz %100 Avrupa Standartlarına göre üretilmiştir. Birinci kalite kağıt ve baskı malzemesi kullandığımız duvar kağıtlarımızı uzun yıllar kullanabilirsiniz. Işığa ve ısıya karşı dayanıklı yapısı ile duvar kağıdı kesinlikle solmayacaktır.  Aynı zamanda ürünlerimiz kanserojen madde içermemektedir. AsyaWall bebek odası duvar kağıdı modelleri ve çeşitlerini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Arabalı bebek odası duvar kağıtları , ayıcıklı bebek odası duvar kağıdı nasıl bir ürün tercih edeceğiniz hayalinizdeki odaya bağlı. Bebek odanızı döşerken dağ desenli ürünlerden, çizgili ve puantiyeli ürünlere kadar tüm kataloğumuzu incelemenizi öneririz. Ürün görselleri orijinal ürün çekimleri olup kullanmış olduğunuz bilgisayar ve mobil cihazların marka ve ekran çeşidine bağlı olarak hafif ton farklılıkları görülebilir.Dikkat : Ürünler açılmış veya kullanılmış olduğu takdirde, iade veya değişim yapılmaz! 

Nasıl uygulanır?

 

1.       Tutkalınızı hazırlayın.

 

2.       Ölçülerinize göre, desen tekrarlarını da hesaplayarak kağıtlarınızı kesin.

 

3.       Tutkal çorba kıvamına geldikten sonra kağıdınızın arkasına sürün. 15 dk bekletin.

 

4.       Kağıt yumuşadıktan sonra ek yerleri 1 mm üst üste bindirilerek duvara uygulayın.

 

-           Ürün duvara uygulanırken hafif nemli bir bez veya zarar vermeyecek plastik bir ürün ile hava boşluklarını giderebilirsiniz.

 

Çerez Kullanımı