GrownÇiçekli Duvar Kağıdı Grown Floral Collect. 25-5025  16.5m2
GrownÇiçekli Duvar Kağıdı Grown Floral Collect. 25-5025  16.5m2

Çiçekli Duvar Kağıdı Grown Floral Collect. 25-5025 16.5m2

Marka : Grown
Fiyat : ₺421,79(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 20
:

Paket İçeriği

 

1 rulo

Eni : 104 cm

Boyu 16,00 metre

(1 Rulo 16m2 alan kaplar.)

Paket içeriğinde Tutkal Tozu YOKTUR!

 

Önemli Not

:

Desenli ürünleri yan yana yapıştırma işleminde deseni yakalayabilmeniz için tavan yüksekliğinizin ölçüsüne yaklaşık 50-60 cm eklemeniz gerekmektedir. Bu pay her durumda fire verecektir.

Ürün Özellikleri

·         Kendinden yapışkanlı değildir.

·         Her türlü duvar yüzeyine uygulama yapmak mümkündür. (Duvarınızda, rutubet, nem, duvar bütünlüğünü bozacak problemlerin olmaması gerekmektedir. Pütürlü duvar yüzeyine uygulanmaz.)

·         Saten alçı çekilmiş yüzeylere uygulanırken birleşme yerleri belli olmaz.

·         Temizlemek için su ve arap sabunu yahut sirke kullanılması yeterlidir. Aşındırıcı (tel, sünger vb.) ürün kullanılmaz.

·         Güneş ışığına dayanıklıdır.

·         Solma yapmaz.

·         Koku yapmaz, anti bakteriyeldir.

·         Duvar kağıtlarımız kanserojen madde içermez, kağıt ve üzerinde kullanılan boyalar çevre dostudur.Baharın tazeliğini her zaman evinde hissetmek isteyenlerin seçimi çiçekli duvar kağıdı modelleri. Büyük ya da küçük çiçekler, dallar, ağaçlar… Zevkinizi duvara AsyaWall kalitesiyle yansıtın. Çiçekli duvar kağıdı fiyatları denildiğinde doğru tercih AsyaWall. Fiyatları ile müşteri dostu olan firmamız kalitesinden de hiçbir zaman ödün vermiyor. Kaliteli kağıtlarımız sizi uzun yıllar yarı yolda bırakmadan mekanınızın şıklığına şıklık katacak. AsyaWall ürün yelpazesinde minik çiçekli duvar kağıdı yada büyük çiçekli duvar kağıdı modelleri hepsi mevcut. AsyaWall duvar kağıtları ile duvarınıza baktığınızda kuşların cıvıltısını duyar gibi olacaksınız. Tüm duvar kağıtlarımız kesinlikle kanserojen madde içermez. Aynı zamanda antibakteriyel duvar kağıdı arıyorsanız da doğru adres AsyaWall. Avrupa standartlarına uygun olarak üretilen ürünlerimiz sağlıklı ve doğaldır. Işığa dayanıklı yapısı sayesinde, uzun yıllar boyunca solmayan desenler, herhangi bir kir karşısında sadece su ve sabunlu bezle kolaylıkla temizlenebilir. AsyaWall duvar kağıtları bu özelliği sayesinde piyasadaki rakiplerinin önüne geçmektedir.

 

Ürün görselleri orijinal ürün çekimleri olup kullanmış olduğunuz bilgisayar ve mobil cihazların marka ve ekran çeşidine bağlı olarak hafif ton farklılıkları görülebilir.Dikkat : Ürünler açılmış veya kullanılmış olduğu takdirde, iade veya değişim yapılmaz! 

Nasıl uygulanır?

 

1.       Tutkalınızı hazırlayın.

 

2.       Ölçülerinize göre, desen tekrarlarını da hesaplayarak kağıtlarınızı kesin.

 

3.       Tutkal çorba kıvamına geldikten sonra kağıdınızın arkasına sürün. 15 dk bekletin.

 

4.       Kağıt yumuşadıktan sonra ek yerleri 1 mm üst üste bindirilerek duvara uygulayın.

 

-           Ürün duvara uygulanırken hafif nemli bir bez veya zarar vermeyecek plastik bir ürün ile hava boşluklarını giderebilirsiniz.

 

Çerez Kullanımı