GrownKız Çocuk Odası Duvar Kağıdı Grown Kids 103-231-1  5.33 m2
GrownKız Çocuk Odası Duvar Kağıdı Grown Kids 103-231-1  5.33 m2

Kız Çocuk Odası Duvar Kağıdı Grown Kids 103-231-1 5.33 m2

Marka : Grown
Stok Miktarı : 20

Paket İçeriği

 

1 rulo

Eni : 53 cm

Boyu 10,00 metre

(1 Rulo 5,33m2 alan kaplar.)

Paket içeriğinde Tutkal Tozu YOKTUR!

 

Önemli Not

:

Desenli ürünleri yan yana yapıştırma işleminde deseni yakalayabilmeniz için tavan yüksekliğinizin ölçüsüne yaklaşık 50-60 cm eklemeniz gerekmektedir. Bu pay her durumda fire verecektir.

Ürün Özellikleri

·         Kendinden yapışkanlı değildir.

·         Her türlü duvar yüzeyine uygulama yapmak mümkündür. (Duvarınızda, rutubet, nem, duvar bütünlüğünü bozacak problemlerin olmaması gerekmektedir. Pütürlü duvar yüzeyine uygulanmaz.)

·         Saten alçı çekilmiş yüzeylere uygulanırken birleşme yerleri belli olmaz.

·         Temizlemek için su ve arap sabunu yahut sirke kullanılması yeterlidir. Aşındırıcı (tel, sünger vb.) ürün kullanılmaz.

·         Güneş ışığına dayanıklıdır.

·         Solma yapmaz.

·         Koku yapmaz, anti bakteriyeldir.

·         Duvar kağıtlarımız kanserojen madde içermez, kağıt ve üzerinde kullanılan boyalar çevre dostudur.Birbirinden kaliteli ve güzel çocuk odası duvar kağıdı modelleri AsyaWall güvencesiyle evlerinide. En değerli varlıklarımız çocuklarımızın odalarını duvar kağıdı ile renklendirmek aileler için büyük bir rahatlık. Çocuk odalarında duvarların silinebilir olması, leke tutmaması tartışmasız birinci öncelik. Hem çocuklarımızın sağlığı için hem de küçük yaramazlıklara ve kazalara karşı duvarları korumak adına duvar kağıtları en pratik çözüm. Çocuklarımızın hayal dünyasını geliştirecek araba desenlerinden, denizci desenlerine, pastel tonlardan, parlak renklere kadar geniş ürün yelpazemiz sizleri bekliyor. Çocuk odası duvar kağıdı fiyatları ailelerin her zaman birinci önceliği. Birinci sınıf kalitedeki kağıtlarımız aynı zamanda da bütçe dostu yapısı ile AsyaWall’ün tercih edilmesinde en önemli etken.Tüm duvar kağıtlarımız kesinlikle kanserojen madde içermez. Aynı zamanda antibakteriyel duvar kağıdı arıyorsanız da doğru adres AsyaWall. Avrupa standartlarına uygun olarak üretilen ürünlerimiz sağlıklı ve doğaldır. Işığa dayanıklı yapısı sayesinde, uzun yıllar boyunca solmayan desenler, herhangi bir kir karşısında sadece su ve sabunlu bezle kolaylıkla temizlenebilir. AsyaWall duvar kağıtları bu özelliği sayesinde piyasadaki rakiplerinin önüne geçmektedir.

 

Ürün görselleri orijinal ürün çekimleri olup kullanmış olduğunuz bilgisayar ve mobil cihazların marka ve ekran çeşidine bağlı olarak hafif ton farklılıkları görülebilir.Dikkat : Ürünler açılmış veya kullanılmış olduğu takdirde, iade veya değişim yapılmaz! 

Nasıl uygulanır?

 

1.       Tutkalınızı hazırlayın.

 

2.       Ölçülerinize göre, desen tekrarlarını da hesaplayarak kağıtlarınızı kesin.

 

3.       Tutkal çorba kıvamına geldikten sonra kağıdınızın arkasına sürün. 15 dk bekletin.

 

4.       Kağıt yumuşadıktan sonra ek yerleri 1 mm üst üste bindirilerek duvara uygulayın.

 

-           Ürün duvara uygulanırken hafif nemli bir bez veya zarar vermeyecek plastik bir ürün ile hava boşluklarını giderebilirsiniz

 

Çerez Kullanımı