GrownTasarım Duvar Kağıdı Grown New Selection 35-321-1  10.4m2
GrownTasarım Duvar Kağıdı Grown New Selection 35-321-1  10.4m2

Tasarım Duvar Kağıdı Grown New Selection 35-321-1 10.4m2

Marka : Grown
Fiyat : ₺356,86(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 20
:

1 rulo

Eni : 104 cm

Boyu 10,00 metre

(1 Rulo 10,4m2 alan kaplar.)

Paket içeriğinde Tutkal Tozu YOKTUR!

 

Önemli Not

:

Desenli ürünleri yan yana yapıştırma işleminde deseni yakalayabilmeniz için tavan yüksekliğinizin ölçüsüne yaklaşık 50-60 cm eklemeniz gerekmektedir. Bu pay her durumda fire verecektir.

Ürün Özellikleri

·         Kendinden yapışkanlı değildir.

·         Her türlü duvar yüzeyine uygulama yapmak mümkündür. (Duvarınızda, rutubet, nem, duvar bütünlüğünü bozacak problemlerin olmaması gerekmektedir. Pütürlü duvar yüzeyine uygulanmaz.)

·         Saten alçı çekilmiş yüzeylere uygulanırken birleşme yerleri belli olmaz.

·         Temizlemek için su ve arap sabunu yahut sirke kullanılması yeterlidir. Aşındırıcı (tel, sünger vb.) ürün kullanılmaz.

·         Güneş ışığına dayanıklıdır.

·         Solma yapmaz.

·         Koku yapmaz, anti bakteriyeldir.

·         Duvar kağıtlarımız kanserojen madde içermez, kağıt ve üzerinde kullanılan boyalar çevre dostudur.

 

Genç odası için duvar kağıdı arıyorsanız doğru adrestesiniz. AsyaWall’ün birbirinden güzel genç yatak odası duvar kağıtları ile odalar artık daha tarz, daha canlı, daha dinamik ve genç! 

 

Beton görünümlü, çizgili, country, dijital baskı duvar kağıdı ve daha fazlası… Artık odalar gençlerin tarzını yansıtıyor. Her zevke ve tarza uygun modellerimiz ile sizlere geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Aynı zamanda kalitemizden asla ödün vermeden genç odası duvar kağıtları ucuz olsun denildiğinde de akla gelen ilk adres tabi ki AsyaWall! Odanızda yapmak istediğiniz değişiklikler sizin hayal gücünüz kadar sınırsız. İsterseniz bir kolona, isterseniz tüm duvara uygulayın. Odanıza girenler kesinlikle hayran kalacak. Genç odası duvar kağıdı 2020 trendleri de kataloglarımızda mevcut.  

 

Tüm duvar kağıtlarımız kesinlikle kanserojen madde içermez. Aynı zamanda antibakteriyel duvar kağıdı arıyorsanız da doğru adres AsyaWall. Avrupa standartlarına uygun olarak üretilen ürünlerimiz sağlıklı ve doğaldır. Işığa dayanıklı yapısı sayesinde, uzun yıllar boyunca solmayan desenler, herhangi bir kir karşısında sadece su ve sabunlu bezle kolaylıkla temizlenebilir. AsyaWall duvar kağıtları bu özelliği sayesinde piyasadaki rakiplerinin önüne geçmektedir. 

 

Ürün görselleri orijinal ürün çekimleri olup kullanmış olduğunuz bilgisayar ve mobil cihazların marka ve ekran çeşidine bağlı olarak hafif ton farklılıkları görülebilir.

 

Dikkat : Ürünler açılmış veya kullanılmış olduğu takdirde, iade veya değişim yapılmaz!

 

 

Nasıl uygulanır?

 

1.       Tutkalınızı hazırlayın.

 

2.       Ölçülerinize göre, desen tekrarlarını da hesaplayarak kağıtlarınızı kesin.

 

3.       Tutkal çorba kıvamına geldikten sonra kağıdınızın arkasına sürün. 15 dk bekletin.

 

4.       Kağıt yumuşadıktan sonra ek yerleri 1 mm üst üste bindirilerek duvara uygulayın.

 

-           Ürün duvara uygulanırken hafif nemli bir bez veya zarar vermeyecek plastik bir ürün ile hava boşluklarını giderebilirsiniz.


 

 

Çerez Kullanımı