Çizgili Duvar Kağıtları Evinize Şıklık Katar, Nerelerde Hangi Kağıtlar Kullanılmalı?

Çizgili Duvar Kağıdı

Hiçbir zaman modası geçmeyen çizgili duvar kağıdı modeli 2020 yılında yine en trend ürünler arasında baş sırada. Mekanda spor şık bir görünüm elde etmek isteyen kullanıcıların aklına gelen ilk modellerden biri çizgili duvar kağıdı ürünlerindendir. 

 

Çizgili Duvar Kağıdı Nasıl Kombinlenir?

Çizgi desen özellikle dar alanlarda tercih edildiğinde daha ferah bir görünüme kavuşulmasını sağlar. Hem dar odalarda hem de antre, koridor gibi evin görece daha dar olan kısımlarında kullanıldığında şık bir görünüm ortaya çıkar. Klasik mobilyadan retroya, modernden country ye kadar her tarz mobilyaya uyum sağladığı için kombinlemesi oldukça rahattır. Kombin önerisi olarak da bir duvar çizgili diğer duvarlar düz ya da tüm duvarlara çizgili kağıdı uygulayabilirsiniz. Salon ve koridorunuzda kullanacağınız çizgili duvar kağıdını düz renklerden ziyade daha kaliteli ve asil duran metalik veya pastel tonlarda seçmenizi öneririz. Tek renk kağıtlar ise genellikle çocuk ve genç odalarında kullanıldığında daha güzel bir görünüm ortaya çıkar.

 

Çizgili Duvar Kağıdı Fiyatları

Duvar kağıdı yaptırmak isteyen kullanıcıların ilk önceliklerinden biri de yüzeyin mutlaka temizlenebiliyor oluşudur. Su ve sabunlu bez gibi evde kolayca bulunabilen malzemelerle temizliğin yapılabiliyor olması kullanıcılara büyük bir kolaylık sağlar. Bunun yanında ürünlerin antibakteriyel oluşu da tercih edilme nedenleri arasında yer almaktadır. 

AsyaWall çizgi desenli duvar kağıdı modeli ile evinize şıklık ve değer katın. En uygun çizgili duvar kağıdı modellerine göz atın. AsyaWall güvencesi ve kalitesini duvarlarınıza yansıtın. Müşteri memnuniyetini her zaman birinci öncelik olarak belirleyen firmamız, piyasadaki on yıllık satış serüveninde kalitesinden bir gün bile ödün vermemiştir.

 

 

 

Etiketler: çizgili,duvar kağıdı, desenli duvar kağıdı, çizgi, uygulama, genç odası,
Ağustos 13, 2020
Listeye dön
Çerez Kullanımı