Taş Desen Duvar Kağıdı İle Evlerinize Yeni Bir Görünüm

Taş Desen Duvar Kağıdı

Duvar dekorasyonu deyip geçmeyin! Duvarlarımızın tasarımı mekanın bütün aurasını bir anda değiştirir. Özellikle mekanda kullanılan duvar kağıtlarının dekorasyonunuza ince bir dokunuş yapacağından emin olabilirsiniz. Duvar kağıtları arasında kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen ürünlerin başında taş desen duvar kağıdı gelmektedir. 

 

Taş Desen Duvar Kağıdı Nerelere Uygulanır?

Mekanınızda doğal bir görünüm mü elde etmek istiyorsunuz? O zaman tuğla desen duvar kağıdı tam olarak size göre. Kullanıldığı her alana ayrı bir derinlik katan kağıt özellikle televizyon ünitesi arkasında ve yatak başlarında sıklıkla tercih edilmektedir. Uygulandığı mekana country bir görünüm katan duvar kağıdı evlerinde daha otantik bir görünüm isteyen kullanıcılar için doğru tercih olacaktır. 

Taş desen duvar kağıdı modelleri yalnızca evlerde değil, işyerlerinde, otellerde, kafe ve restoranlarda da tasarım için sıklıkla tercih ediliyor. Özellikle restoranlar kırmızı renk taş desenli kağıtları tercih ediyor. Bunun en önemli nedeni ise kırmızının stresi azaltması ve iştahı açması. Bu sayede misafirlerine hem daha huzurlu bir ortam yaratan restoran sahipleri hem de ufak tasarımsal değişikliklerle satışlarını artırabiliyor.

Taş Desen Duvar Kağıdı Fiyatları 

Taş desen duvar kağıdı fiyatları kağıdın hamur kalitesinden baskı kalitesine kadar birçok farklı unsurdan dolayı değişiklik göstermektedir. Ancak aynı zamanda taş desen duvar kağıdı modeli, her kesimden bütçeye uygun olması ile farklı fiyat alternatiflerine de sahiptir. AsyaWall en ucuz taş desen duvar kağıdı modellerini kalitesinden ödün vermeden siz değerli kullanıcılarına sunmaktadır.

 

Taş Desen Duvar Kağıdında AsyaWall Ayrıcalığı 

 

Türkiye’nin ve Dünya’nın en ünlü markalarını stoklarında birleştiren AsyaWall hem yerli hem de ithal duvar kağıdı alanında geniş bir ürün kataloğuna sahiptir. İnternet ortamından online olarak gerçekleştirdiğimiz satışlarımızda müşteri memnuniyeti her zaman birinci önceliğimizdir. Eğer siz de mekanınızda değişiklik yapmak istiyorsanız AsyaWall’ün birbirinden kaliteli, birbirinden güzel tuğla desen duvar kağıdı modellerine buradan ulaşabilirsiniz. 


 
Etiketler: Taş Desen, Tuğla Desen, 3 Boyutlu Taş Desen,
Ağustos 13, 2020
Listeye dön
Çerez Kullanımı