Çizgili Tasarım Salon Duvar Kağıdı 5.33m2 - Marburg 56110
AsyainkÇizgili Tasarım Salon Duvar Kağıdı 5.33m2 - Marburg 56110

Çizgili Tasarım Salon Duvar Kağıdı 5.33m2 - Marburg 56110

Marka : Asyaink
Stok Miktarı : 26

Paket İçeriği

 

1 rulo

Eni : 53 cm

Boyu 10,00 metre

(1 Rulo 5,33m2 alan kaplar.)

Paket içeriğinde Tutkal Tozu YOKTUR!

 

Önemli Not

:

Desenli ürünleri yan yana yapıştırma işleminde deseni yakalayabilmeniz için tavan yüksekliğinizin ölçüsüne yaklaşık 50-60 cm eklemeniz gerekmektedir. Bu pay her durumda fire verecektir.

Ürün Özellikleri

·         Kendinden yapışkanlı değildir.

·         Her türlü duvar yüzeyine uygulama yapmak mümkündür. (Duvarınızda, rutubet, nem, duvar bütünlüğünü bozacak problemlerin olmaması gerekmektedir. Pütürlü duvar yüzeyine uygulanmaz.)

·         Saten alçı çekilmiş yüzeylere uygulanırken birleşme yerleri belli olmaz.

·         Temizlemek için su ve arap sabunu yahut sirke kullanılması yeterlidir. Aşındırıcı (tel, sünger vb.) ürün kullanılmaz.

·         Güneş ışığına dayanıklıdır.

·         Solma yapmaz.

·         Koku yapmaz, anti bakteriyeldir.

·         Duvar kağıtlarımız kanserojen madde içermez, kağıt ve üzerinde kullanılan boyalar çevre dostudur.

 

Çizgili duvar kağıdı modelleri kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Bunun en önemli nedeni çizgili modellerin çoğu ortamla uyumlu olmasıdır. Spor şık bir görüntü yakalamak isteyen kullanıcılar, zarafet ve sadeliği ile mekana farklı bir tarz katan çizgi desenli duvar kağıdı modelini gönül rahatlığıyla tercih edebilirler.  

 

En güzel çizgili duvar kağıdı modelleri AsyaWall’de sizleri bekliyor!Çizgili duvar kağıdı fiyatları söz konusu olduğunda akla ilk biz geliyoruz.Müşteri dostu fiyat politikamızın yanı sıra kalitemizden asla ödün vermiyoruz. Bu nedenle en ucuz çizgili duvar kağıdı ürünlerini siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

 

Tüm duvar kağıtlarımız kesinlikle kanserojen madde içermez. Aynı zamanda antibakteriyel duvar kağıdı arıyorsanız da doğru adres AsyaWall. Avrupa standartlarına uygun olarak üretilen ürünlerimiz sağlıklı ve doğaldır. Işığa dayanıklı yapısı sayesinde, uzun yıllar boyunca solmayan desenler, herhangi bir kir karşısında sadece su ve sabunlu bezle kolaylıkla temizlenebilir. AsyaWall duvar kağıtları bu özelliği sayesinde piyasadaki rakiplerinin önüne geçmektedir. 

 

Ürün görselleri orijinal ürün çekimleri olup kullanmış olduğunuz bilgisayar ve mobil cihazların marka ve ekran çeşidine bağlı olarak hafif ton farklılıkları görülebilir.

 

Dikkat : Ürünler açılmış veya kullanılmış olduğu takdirde, iade veya değişim yapılmaz!

 

 

Nasıl uygulanır?

 

1.       Tutkalınızı hazırlayın.

 

2.       Ölçülerinize göre, desen tekrarlarını da hesaplayarak kağıtlarınızı kesin.

 

3.       Tutkal çorba kıvamına geldikten sonra kağıdınızın arkasına sürün. 15 dk bekletin.

 

4.       Kağıt yumuşadıktan sonra ek yerleri 1 mm üst üste bindirilerek duvara uygulayın.

 

-           Ürün duvara uygulanırken hafif nemli bir bez veya zarar vermeyecek plastik bir ürün ile hava boşluklarını giderebilirsiniz.

 

Çerez Kullanımı