Taş Desenli Duvar Kağıdı Gn 13640 Yerli Üretim  - 5.23m2
GoldenTaş Desenli Duvar Kağıdı Gn 13640 Yerli Üretim  - 5.23m2

Taş Desenli Duvar Kağıdı Gn 13640 Yerli Üretim - 5.23m2

Marka : Golden
Stok Miktarı : 20

1 rulo

Eni : 50 cm

Boyu 10,00 metre

(1 Rulo 5m2 alan kaplar.)

Paket içeriğinde Tutkal Tozu YOKTUR!

 

 

Önemli Not

:

Desenli ürünleri yan yana yapıştırma işleminde deseni yakalayabilmeniz için tavan yüksekliğinizin ölçüsüne yaklaşık 50-60 cm eklemeniz gerekmektedir. Bu pay her durumda fire verecektir.
Ürün Özellikleri

·         Kendinden yapışkanlı değildir.

·         Her türlü duvar yüzeyine uygulama yapmak mümkündür. (Duvarınızda, rutubet, nem, duvar bütünlüğünü bozacak problemlerin olmaması gerekmektedir. Pütürlü duvar yüzeyine uygulanmaz.)

·         Saten alçı çekilmiş yüzeylere uygulanırken birleşme yerleri belli olmaz.

·         Temizlemek için su ve arap sabunu yahut sirke kullanılması yeterlidir. Aşındırıcı (tel, sünger vb.) ürün kullanılmaz.

·         Güneş ışığına dayanıklıdır.

·         Solma yapmaz.

·         Koku yapmaz, anti bakteriyeldir.

·         Duvar kağıtlarımız kanserojen madde içermez, kağıt ve üzerinde kullanılan boyalar çevre dostudur.

 
Taş desen duvar kağıdı modelleri kullanıcılar tarafından en sık tercih edilen ürünlerin başında yer alıyor. Taş desen, evinde doğal bir şıklık yakalamak isteyenlerin gönül rahatlığı ile tercih edebileceği bir ürün. Evinizde ya da iş yerinizde kalıcı bir dekorasyon yapmak istiyorsanız sizin için doğru seçim kesinlikle taş desen duvar kağıtları olacaktır. Modası asla geçmeyen bu kağıt, yaşam alanınızın her zaman şık ve trend görünmesini  sağlayacak. Taş desenli duvar kağıtları çeşitleri kullanıcılarına en fazla çeşit sunan ürün kategorisinde yer almaktadır. Genellikle salon ve yatak odalarında tercih edilen taş desen ayını zamanda yatak başı gibi alanlarda da kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra tv arkası duvar kağıdı nasıl olmalı sorusunu soran kullanıcılar için de güzel bir alternatiftir. Üç boyutlu taş desen duvar kağıdı çeşitleri ile kabartma ve düz modellere sahiptir.Mekanınız için en uygun renk ve modeli belirleyip sipariş etmeniz yeterli! 

Tüm duvar kağıtlarımız kesinlikle kanserojen madde içermez. Aynı zamanda antibakteriyel duvar kağıdı arıyorsanız da doğru adres AsyaWall. Avrupa standartlarına uygun olarak üretilen ürünlerimiz sağlıklı ve doğaldır. Işığa dayanıklı yapısı sayesinde, uzun yıllar boyunca solmayan desenler, herhangi bir kir karşısında sadece su ve sabunlu bezle kolaylıkla temizlenebilir. AsyaWall duvar kağıtları bu özelliği sayesinde piyasadaki rakiplerinin önüne geçmektedir. Ürün görselleri orijinal ürün çekimleri olup kullanmış olduğunuz bilgisayar ve mobil cihazların marka ve ekran çeşidine bağlı olarak hafif ton farklılıkları görülebilir.Dikkat : Ürünler açılmış veya kullanılmış olduğu takdirde, iade veya değişim yapılmaz! 

Nasıl uygulanır?

 

1.       Tutkalınızı hazırlayın.

 

2.       Ölçülerinize göre, desen tekrarlarını da hesaplayarak kağıtlarınızı kesin.

 

3.       Tutkal çorba kıvamına geldikten sonra kağıdınızın arkasına sürün. 15 dk bekletin.

 

4.       Kağıt yumuşadıktan sonra ek yerleri 1 mm üst üste bindirilerek duvara uygulayın.

 

-           Ürün duvara uygulanırken hafif nemli bir bez veya zarar vermeyecek plastik bir ürün ile hava boşluklarını giderebilirsiniz.

 

 

Çerez Kullanımı