Koyu Renk Klasik Desenli Özel Tasarım 7m2 - Marburg 77810
diğerKoyu Renk Klasik Desenli Özel Tasarım 7m2 - Marburg 77810
diğerKoyu Renk Klasik Desenli Özel Tasarım 7m2 - Marburg 77810

Koyu Renk Klasik Desenli Özel Tasarım 7m2 - Marburg 77810

Marka : diğer
Fiyat : ₺219,90(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 11
:

Paket İçeriği

 

1 rulo

Eni : 70 cm

Boyu 10,00 metre

(1 Rulo 7m2 alan kaplar.)

Paket içeriğinde Tutkal Tozu YOKTUR!

 

Önemli Not

:

Desenli ürünleri yan yana yapıştırma işleminde deseni yakalayabilmeniz için tavan yüksekliğinizin ölçüsüne yaklaşık 50-60 cm eklemeniz gerekmektedir. Bu pay her durumda fire verecektir.

Ürün Özellikleri

·         Kendinden yapışkanlı değildir.

·         Her türlü duvar yüzeyine uygulama yapmak mümkündür. (Duvarınızda, rutubet, nem, duvar bütünlüğünü bozacak problemlerin olmaması gerekmektedir. Pütürlü duvar yüzeyine uygulanmaz.)

·         Saten alçı çekilmiş yüzeylere uygulanırken birleşme yerleri belli olmaz.

·         Temizlemek için su ve arap sabunu yahut sirke kullanılması yeterlidir. Aşındırıcı (tel, sünger vb.) ürün kullanılmaz.

·         Güneş ışığına dayanıklıdır.

·         Solma yapmaz.

·         Koku yapmaz, anti bakteriyeldir.

·         Duvar kağıtlarımız kanserojen madde içermez, kağıt ve üzerinde kullanılan boyalar çevre dostudur.Klasik tarzdan vazgeçemeyenler için klasik duvar kağıdı modelleri şıklığın adresi. Klasik mobilyalarınızın ve mekanın bütünlüğünü bozmayacak olan  duvar kağıdı klasik tarz. Her tarza ve her kesime hitap eden AsyaWall, müşterilerine klasik duvar kağıtları alanında da sınırsız ürün yelpazesi sunuyor. Altın varaklar ve ağır desenler, eğer aradığınız buysa kesinlikle duvar kağıdında da klasik tarzı tercih etmenizde fayda var. Mekanı daha zengin ve şık gösteren bu tarz son çıkan duvar kağıtları arasında da yer alıyor. Hiçbir zaman modası geçmeyen klasik tarz duvar kağıtları bu sene de yine çok moda! Ürün görselleri orijinal ürün çekimleri olup kullanmış olduğunuz bilgisayar ve mobil cihazların marka ve ekran çeşidine bağlı olarak hafif ton farklılıkları görülebilir.Dikkat : Ürünler açılmış veya kullanılmış olduğu takdirde, iade veya değişim yapılmaz! 

Nasıl uygulanır?

 

1.       Tutkalınızı hazırlayın.

 

2.       Ölçülerinize göre, desen tekrarlarını da hesaplayarak kağıtlarınızı kesin.

 

3.       Tutkal çorba kıvamına geldikten sonra kağıdınızın arkasına sürün. 15 dk bekletin.

 

4.       Kağıt yumuşadıktan sonra ek yerleri 1 mm üst üste bindirilerek duvara uygulayın.

 

-           Ürün duvara uygulanırken hafif nemli bir bez veya zarar vermeyecek plastik bir ürün ile hava boşluklarını giderebilirsiniz.

 

Çerez Kullanımı