AsyainkRenkli Tasarım Eskitme Duvar Kağıdı 5.33m2 - Marburg 56139
AsyainkRenkli Tasarım Eskitme Duvar Kağıdı 5.33m2 - Marburg 56139

Renkli Tasarım Eskitme Duvar Kağıdı 5.33m2 - Marburg 56139

Marka : Asyaink
Fiyat : ₺109,90(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 17
:

Paket İçeriği

 

1 rulo

Eni : 53 cm

Boyu 10,00 metre

(1 Rulo 5,33m2 alan kaplar.)

Paket içeriğinde Tutkal Tozu YOKTUR!

 

Önemli Not

:

Desenli ürünleri yan yana yapıştırma işleminde deseni yakalayabilmeniz için tavan yüksekliğinizin ölçüsüne yaklaşık 50-60 cm eklemeniz gerekmektedir. Bu pay her durumda fire verecektir.

Ürün Özellikleri

·         Kendinden yapışkanlı değildir.

·         Her türlü duvar yüzeyine uygulama yapmak mümkündür. (Duvarınızda, rutubet, nem, duvar bütünlüğünü bozacak problemlerin olmaması gerekmektedir. Pütürlü duvar yüzeyine uygulanmaz.)

·         Saten alçı çekilmiş yüzeylere uygulanırken birleşme yerleri belli olmaz.

·         Temizlemek için su ve arap sabunu yahut sirke kullanılması yeterlidir. Aşındırıcı (tel, sünger vb.) ürün kullanılmaz.

·         Güneş ışığına dayanıklıdır.

·         Solma yapmaz.

·         Koku yapmaz, anti bakteriyeldir.

·         Duvar kağıtlarımız kanserojen madde içermez, kağıt ve üzerinde kullanılan boyalar çevre dostudur.
Eskinin şıklığı bir başka diyenler, evinde eskitme kullanmaktan vazgeçemeyenler, AsyaWall’ün eskitme duvar kağıdı modelleri tam size göre. Birbirinden farklı tarz ve dokuya sahip duvar kağıtları AsyaWall’ün kalite anlayışı ve güvencesiyle buluştu. Spor mobilyalarda ağır mobilyalara, vintage tarzdan retroya kadar eskitme desen duvar kağıdı her tarza uygun. AsyaWall eskitme duvar kağıdı fiyatları ile de rakiplerinin önüne uygun kampanyaları ve her bütçeye uygun ürün yelpazesi ile geçiyor. Evinizi, ofisinizi ya da kafenizi yenilemek istiyorsanız uygun fiyatlarla ve küçük dokunuşlarla ortamın havasında bir anda fark yaratacak duvar kağıtlarımızı incelemeyi unutmayın. Tüm duvar kağıtlarımız kesinlikle kanserojen madde içermez. Aynı zamanda antibakteriyel duvar kağıdı arıyorsanız da doğru adres AsyaWall. Avrupa standartlarına uygun olarak üretilen ürünlerimiz sağlıklı ve doğaldır. Işığa dayanıklı yapısı sayesinde, uzun yıllar boyunca solmayan desenler, herhangi bir kir karşısında sadece su ve sabunlu bezle kolaylıkla temizlenebilir. AsyaWall duvar kağıtları bu özelliği sayesinde piyasadaki rakiplerinin önüne geçmektedir.Ürün görselleri orijinal ürün çekimleri olup kullanmış olduğunuz bilgisayar ve mobil cihazların marka ve ekran çeşidine bağlı olarak hafif ton farklılıkları görülebilir.Dikkat : Ürünler açılmış veya kullanılmış olduğu takdirde, iade veya değişim yapılmaz! 

Nasıl uygulanır?

 

1.       Tutkalınızı hazırlayın.

 

2.       Ölçülerinize göre, desen tekrarlarını da hesaplayarak kağıtlarınızı kesin.

 

3.       Tutkal çorba kıvamına geldikten sonra kağıdınızın arkasına sürün. 15 dk bekletin.

 

4.       Kağıt yumuşadıktan sonra ek yerleri 1 mm üst üste bindirilerek duvara uygulayın.

 

-           Ürün duvara uygulanırken hafif nemli bir bez veya zarar vermeyecek plastik bir ürün ile hava boşluklarını giderebilirsiniz.

 

Çerez Kullanımı